siTemizE ho$qeLdiniZz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
siTemizE ho$qeLdiniZz

üyE oL mutLu oL...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

neden yoshy

2 posters
YazarMesaj
eren_yoshy_qolik
_moDeraTör_
_moDeraTör_
eren_yoshy_qolik

neden yoshy Empty
MesajKonu: neden yoshy   neden yoshy Icon_minipostedSalı Haz. 03, 2008 3:13 pm

yoshyciler neden yoshy bence Yasemin benim hayatımın anlatılamayacak gerçeği.Herşeyim vallahi onu tanıdığım ilk günden beridir onun için yaşıyorum bi ailem bide o ölürüm ben ona herşeyiyle büyüledi beni o benim vişneli jelibonum tatlı meleğim peri kızım resmen onun kontrolü altındayım bazen düşünüyorum böyle bir mükkemmel kız daha var mı dünyada aşkım kurban olurum ben ona yani onu neden seçtiğimi anlatmaya kelimeler yetmez.o benim hayatımın vurgunu benim için çok ve ötesi bir şekilde özel.uçurumun kenarında olsam atlamazsan Yasemin ölicek deseler[Allah Korusun] gözümü kırpmadan atlarım.herşeyim feda olsun Yaseminime Kainat güzlim enim bu kalp senin için atıyor.senin için nefes alıyorum bir gülüşün bütün ömrüme bedel aşkımm benimm
PetekCemGulcınSerdar
_moDeraTör_
_moDeraTör_
PetekCemGulcınSerdar

Nerden : peteqimin gülçinimin cemimin serdarımım sıcacık kalbinden...

neden yoshy Empty
MesajKonu: Geri: neden yoshy   neden yoshy Icon_minipostedSalı Haz. 03, 2008 3:50 pm

bnce çok tatlı güzel şirin ve çekici
http://hepsiciler-cetesi.niceboard.net
eren_yoshy_qolik
_moDeraTör_
_moDeraTör_
eren_yoshy_qolik

neden yoshy Empty
MesajKonu: Geri: neden yoshy   neden yoshy Icon_minipostedSalı Haz. 03, 2008 3:51 pm

evt onlarda var

neden yoshy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hawai ve yoshy